Już niedługo rozpoczną się wakacje, a Bielsko-Biała jak co roku przygotowuje propozycje dla tych dzieci i młodzieży, które lato spędzą w mieście. Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji, we współpracy z lokalnymi klubami sportowymi, zapowiada bogaty program zajęć w ramach akcji „Lato w mieście”.