Miłośnicy musicali i muzycznych emocji nie mogą przegapić tego wydarzenia. W sobotę, 27 czerwca o godz. 20.00, na Placu Wojska Polskiego w Bielsku-Białej – pierwszej Polskiej Stolicy Kultury – odbędzie się Gala Musicalowa organizowana przez Bielskie Centrum Kultury. Będzie to jednocześnie pierwszy koncert tegorocznego cyklu „Dumni z BB”, przygotowanego w ramach programu Polskie Stolice Kultury.