Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje andrzejkową zabawę na lodzie, która odbędzie się w piątek, 28 listopada, na lodowisku Kompleksu Sportowego Orlik przy ul. Słowackiego 27. W programie wieczoru znalazły się gry i zabawy na lodzie oraz pokaz skoków i ewolucji łyżwiarskich w wykonaniu grupy Ice Freestyle Dragons.
Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19.30 od interaktywnych zabaw na lodzie, które poprowadzą członkowie grupy Ice Freestyle Dragons. O godzinie 20.30 zaplanowano widowiskowy pokaz łyżwiarskich akrobacji i efektownych skoków przygotowany przez tę samą grupę, specjalizującą się w freestyle'u na lodzie.
Wstęp na lodowisko w ramach akcji „Hura Tura” kosztuje 5 złotych i obowiązuje na tury rozpoczynające się o godzinie 19.30 i 20.30.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bielskirynek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz