Zespół, znany mieszkańcom Bielska-Białej i okolic, od lat ubarwia lokalne wydarzenia swoją energetyczną muzyką. Grupa powstała w 2016 roku w Kozach, a jej początki sięgają warsztatów muzycznych prowadzonych przez Tomasza Kineckiego w tamtejszym Domu Kultury. To właśnie on jest założycielem i liderem formacji.
„Walimy w Kocioł” to formacja skupiająca pasjonatów muzyki perkusyjnej, którzy łączą różne style i inspiracje, tworząc unikalne brzmienie. Ich występy to połączenie rytmu, dynamiki i pozytywnej energii, co sprawia, że są chętnie zapraszani na wydarzenia kulturalne i festiwale.
Udział w „Must be the music” to dla zespołu szansa na zaprezentowanie swojej muzyki szerokiej publiczności. Program powraca na antenę Polsatu po ośmiu latach przerwy, a w gronie jurorów znaleźli się Natalia Szroeder, Dawid Kwiatkowski, Miuosh oraz Sebastian Karpiel-Bułecka.
Rolę prowadzących objęli Maciej Rock, znany z wcześniejszych edycji, a także Patricia Kazadi i Adam Zdrójkowski.
Odcinek z udziałem „Walimy w Kocioł” będzie można zobaczyć już w marcu na antenie Polsatu.
Flagi Palestyny na obchodach rocznicy powstania Izraela
From the river to the sea, Palestine will be free!
Bielszczanin
19:41, 2025-05-22
Flagi Palestyny na obchodach rocznicy powstania Izraela
Wiecie czego nienawidzę bardziej niż femoidy? Propalestyńskich femoidów!
Incel
19:30, 2025-05-22
Flagi Palestyny na obchodach rocznicy powstania Izraela
Skandaliczne zachowanie. Mam nadzieję że zostaną porządnie ukarani i ewentualnie wywaleni ze studiów. W państwie demokratycznym nie ma miejsca na antysemityzm i popieranie terroryzmu.
Żonaty Prawiczek Rog
19:20, 2025-05-22
Amelia z Jasienicy odnaleziona
Zaćpała gdzieś pod mostem
Woenjen
17:52, 2025-05-05
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz