Zamknij
REKLAMA

Piątkowi goście bielskich FERMENTÓW, czyli kolejna dawka humoru i satyry

10.45, 22.09.2022 A.R.
Skomentuj Piątkowi goście bielskich FERMENTÓW
REKLAMA

NOWY SKŁAD i inne atrakcje podczas piątkowego spotkania z Festiwalem Kabaretowym Fermenty. Już 23 września w Bielskim Centrum Kultury pojawią się kabarety: Czesuaf i Chyba oraz Ewa Błachnio. Ponadto zobaczymy stand-up przy fortepianie w wykonaniu Adama Snopka i wystawę plakatów Eryka Lipińskiego.

23 września w Bielskim Centrum Kultury kolejna dawka humoru. Tym razem na scenie zaprezentują się w projekcie telewizyjnym Nowy SkŁad- kabaret Czesuaf a w nim bielszczanka Olga Łasak, kabaret Chyba i Ewa Błachnio. 

Na widzów czeka także muzyczne show z aktywnym udziałem publiczności przy największych przebojach muzyki rozrywkowej i klasycznej, czyli Stand-up przy fortepianie w wykonaniu Adama Snopka. Program "Od Bacha do AC/DC czyli o muzyce na wesoło", to anegdoty z życia znanych artystów, muzyczne quizy, specyficzne poczucie humoru i niezwykła energia pianisty Adama Snopka, który udowadnia, że: co 3 utwór muzyki rozrywkowej zawiera w sobie fragment piosenki "Pieski Małe Dwa", a wiele z nich to plagiaty! Z Adamem Snopkiem mieliśmy okazję spotkać się już w Bielsku-Białej podczas obchodów Święta Noszaka.

Ponadto w piątkowy wieczór odbędzie się wernisaż wystawy plakatów Eryka Lipińskiego.

Bilety: 70 zł, 60 zł, 50 zł do nabycia w BCK lub on-line

(A.R.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%