[FOTORELACJA]293[/FOTORELACJA]
Już przy dolnej stacji kolei, przybywający goście mogli podziwiać najświeższe modele samochodów firmy Korczyk Škoda i KIA. Jednak główne uroczystości zaplanowano na wysokości 1000 m n.p.m. Prawdziwe świętowanie rozpoczęło się w budynku górnej starej stacji, gdzie uczestnikom serwowano urodzinowy tort, specjalnie przyrządzony przez Restaurację Dębowa. Następnie, bielski historyk i dziennikarz Jacek Kachel, odkrył przed zgromadzonymi mniej znane fakty dotyczące Szyndzielni i jej malowniczej okolicy.
[ZT]6631[/ZT]
Na zewnątrz, uczestnicy mieli możliwość uwiecznienia tego wyjątkowego dnia, pozując do zdjęć przy jubileuszowej, balonowej dekoracji oraz kreowania własnych, unikatowych pamiątek, takich jak magnesy, otwieracze czy przypinki. W pięknych, górskich okolicznościach przyrody goście mogli rozkoszować się relaksem przy ognisku i folkowej muzyce w wykonaniu Kapeli Góralskiej Beskid.
Dla najmłodszych przygotowano mnóstwo atrakcji, w tym malowanie twarzy, balony i bańki mydlane, dzięki MikiMator Animacje dla Dzieci. GOPR Beskidy przeprowadził specjalny pokaz ewakuacji poszkodowanego z wieży widokowej, co z pewnością zainteresowało wielu obecnych.
Kulminacyjnym momentem dnia było oczekiwanie na szczęśliwca, czyli 7-milionowego pasażera kolejki linowej. Okazał się nim Pan Jarosław wraz z rodziną z Czechowic-Dziedzic, którym składamy serdeczne gratulacje!
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bielskirynek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Bielsko-Biała kolejnym punktem na mapie IKEA
Super nareście idziemy z postępem
Marcin
15:29, 2025-09-27
Młodzi ogrodnicy rywalizują o reprezentację Polski
Brawo dla szkoły dla uczniów i wszystkich którzy w niej pracują. Podstawą wszelkich działań są ludzie którzy mają pasję i wkładają serducho w każde działanie. Dziś przy nowoczesnej bazie Kształcenia otwierają się nowe pola do działań Powodzenia i dużo siły w realizacji
Absolwent
21:06, 2025-09-25
Śmiertelny wypadek na przejściu dla pieszych w Szczyrku
Proszę rodzinę osoby zmarłej o kontakt 664694990
Dominikk
00:00, 2025-09-14
Bielsko-Biała: Zielone światło dla reorganizacji spółki
Decyzja totalnie jednostronna, i wspierająca prywatnych deweloperów bo przecież chodzi o to żeby sprzedać tereny zielone. Miasto powinno wspierać Zieleń Miejską i dać jej szansę na realizowanie projektów zamiast rozsprzedawac aktywa.
Bielszczanin
22:35, 2025-09-11