Nie żyje Stanisława Celińska. Wybitna aktorka i wokalistka zmarła we wtorek, 12 maja, w wieku 79 lat. Informację o jej śmierci przekazano w mediach społecznościowych na oficjalnym fanpage’u artystki.
We wtorek, 12 maja, zmarła wybitna aktorka teatralna i filmowa oraz wokalistka Stanisława Celińska. Informacja o jej śmierci została przekazana za pośrednictwem mediów społecznościowych na oficjalnym fanpage’u artystki.
Miała 79 lat.
Wiadomość o śmierci artystki opublikowała Joanna Trzcińska, która od lat współprowadziła profil Stanisławy Celińskiej.
„Z wielką rozpaczą muszę Państwa poinformować, że dziś po południu odeszła Nasza Stasia. Mam wielką nadzieję, że spotkała się już z Bogiem, którego tak bardzo kochała”
– napisano we wpisie.
W dalszej części publikacji Joanna Trzcińska podkreśliła, że Stanisława Celińska była „wspaniałym człowiekiem” i przytoczyła słowa jednej z wykonywanych przez nią piosenek.
Stanisława Celińska była jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Przez lata występowała zarówno na deskach teatrów, jak i w filmach oraz serialach telewizyjnych.
Publiczność ceniła ją również za działalność muzyczną i charakterystyczny głos.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bielskirynek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Bielsko-Biała rozwija pomoc społeczną bliżej ludzi
🙂Brawo.Takie na przykład opiekuńcze usługi sąsiedzkie to najlepsze dla podopiecznych i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie dla każdej gminy w Polsce.Takie usługi to powinien być standard i plan długofalowy.Społeczeństwo się starzeje i co 4-ty Polak w ciągu 5 lat będzie seniorem.Najbliższa grupa wsparcia to naturalne i najlepsze rozwiązanie.Docelowo powinna być też możliwość skorzystania z mieszkań socjalnych dla samotnych seniorów.Takie programy już istnieją na świecie i powoli w Polsce.Sprawdzają się i ograniczają efekt wykluczenia,samotności i inne problemy społeczne.
Opiekunka
09:05, 2026-05-12
Bielskie Targi Popkultury w Sarnim Stoku 8–9 maja
Byłam na targach i było świetnie! Polecam:)❤️
Kitkaat_wojownicy
21:35, 2026-05-11
Mobilne zbiórki tekstyliów wracają do Bielska-Białej
A osiedle Żeromskiego ?
Azja
14:14, 2026-05-06
Pokazy lotnicze: sukces z zastrzeżeniami
Kurde ludzie czy wyście totalnie zwariowali? Organizacja pokazów, to duży koszt. Trzeba opłacić tych co latają i paliwo. Organizator chce zarobić i to jest dla mnie w zupełności normalne. Jesteście roszczeniowi. Nigdy nie narzekałem gdy pikniki w Krakowie były biletowane. Płaciłem bez narzekania, bo wiedziałem że pokazy lotnicze, to coś wyjątkowego i warto dać nawet 50 zł za bilet. Za darmo by chcieli. Dramat
Daniel_90
11:01, 2026-05-06