Zamknij
REKLAMA

Narysuj kredowy mural!

13:38, 29.03.2021 | A.R
Skomentuj
REKLAMA

Domu Kultury w Olszówce zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w 4. edycji konkursu plastycznego pt. Mural kredowy - tym razem tematem będzie Bielsko-Biała miasto przemysłu. Konkurs zorganizowany jest z okazji 70. rocznicy połączenia miast Bielska i Białej.

Konkurs jest kolejną naszą propozycją uczczenia jubileuszu 70-lecia połączenia Bielska i Białej oraz zachętą do zaktywizowania twórczego dzieci i młodzieży w trudnym czasie pandemii

- mówi kierownik DK w Olszówce Małgorzata Motyka-Madej.

Konkurs przeznaczony jest dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i średnich oraz wychowanków placówek oświatowo-wychowawczych i kulturalnych z Bielska-Białej i okolic. Ich zadaniem będzie wykonanie muralu na kartonie, płycie chodnikowej, tablicy itp., używając kolorowej kredy, węgla i innych materiałów łatwych do zmycia.

Jury będzie oceniać oryginalność pomysłu, stopień trudności (odpowiednio do wieku), ogólny wyraz artystyczny. Pracę należy wykonać samodzielnie, a potem zrobić jej zdjęcie w dobrej jakości i - wraz z kartą zgłoszenia - przesłać na adres e-mail: [email protected] z dopiskiem Mural kredowy Bielsko-Biała miasto przemysłu. Termin nadsyłania prac mija 13 kwietnia.

Regulamin oraz kartę zgłoszenia można znaleźć na stronie www.mdk.bielsko.pl

Wyniki konkursu oraz wystawa pokonkursowa zaprezentowana zostaną 21 kwietnia o godz. 18.00 na stronie Miejskiego Domu Kultury, a także w mediach społecznościowych (Facebook i YouTube) Domu Kultury w Olszówce.

(A.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%