Zamknij
REKLAMA

Garmin S62

10:15, 23.06.2022 | materiał partnera

Korzystanie z golfowego zegarka GPS na polu golfowym mogło stać się dość powszechne w ciągu ostatniej dekady, ale nieczęsto te dedykowane urządzenia dobrze sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Albo wygląd jest nie na miejscu w warunkach innych niż golf, albo zestaw funkcji jest zbyt ograniczony.

Garmin Approach S62 (Zegarek golfowy) ma jednak na celu zapewnienie bardziej wszechstronnych wrażeń, zapewniając jednocześnie wysokiej jakości funkcje śledzenia dla golfistów na wszystkich poziomach i piękny wygląd.

Garmin Approach S62 może być wydawać się drogi, ale w porównaniu z konkurencyjnymi zegarkami lub aplikacjami na telefon zapewnia świetny wygląd i bardzo wiele funkcji golfowych.

Idealny zegarek dla golfistów to właśnie Garmin Approach S62 jest idealny dla zwykłych golfistów, którzy uwielbiają analizować dane z gry w golfa.

Zobaczmy jak wygląda design i wyświetlacz:

Wyświetlacz: 1,3-calowy kolorowy ekran dotykowy; 260 x 260 pikseli

Wymiary: 47 x 47 x 14,8 mm / Waga: 61g

Wodoodporność: 5ATM

 

Jak każdy zegarek sportowy GPS, zegarek golfowy Approach S62 musi przede wszystkim pozostać funkcjonalny w użyciu. Z wygodnym gumowym paskiem i dość rozsądną wagą jest w stanie to osiągnąć. W testach nosząc go na nadgarstku nigdy nie czuliśmy się skrępowani podczas jakiejkolwiek aktywności, w tym gry w golfa.

Koperta 47 mm w zegarku Garmin S62 – jedyna dostępna opcja rozmiaru – ma bardzo duży wyświetlacz ale oprócz snu osobiście nie uważamy tego za duży problem. Podejrzewamy jednak, że nie wszyscy zainteresowani tym zegarkiem czuliby się tak samo. Osoby z mniejszymi nadgarstkami, które nie lubią wielkich zegarków, będą prawdopodobnie lepiej się czuli , przynajmniej z punktu widzenia komfortu, dzięki mniejszej wersji Zegarka Garmin S62 o nazwie Approach S42 i jego 43-milimetrowej obudowie.

Oczywiście nie chodzi tylko o wygodę. Ten większy rozmiar obudowy powoduje również większy ekran, a biorąc pod uwagę, że prawdopodobnie będziesz spędzać z nim dużo czasu, istnieje bardzo dobry powód, aby chcieć, aby był jak największy.

Po tym, jak przez lata przyzwyczailiśmy się do dużych rozmiarów wyświetlaczy smartwatchów i smartfonów okazało się, że 1,3-calowy kolorowy ekran Garmin S62 jest dość standardową sprawą. Dzięki temu możesz wyraźnie widzieć mapy i menu w ostrym świetle słonecznym, a także masz do dyspozycji podświetlenie i suwaki jasności.

Po prawej stronie zegarka Approach S62 znajdują się trzy przyciski: czerwony przycisk to skrót do rozpoczęcia aktywności; środkowy odsyła do uproszczonego menu; a dolny służy po prostu do powrotu. Są w porządku, działają podobnie do większości modeli Garmin. Ponieważ wyświetlacz zegarka Garmin S62 jest również ekranem dotykowym, przyzwyczajenie się do elementów sterujących może być trochę mylące.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%