Zamknij

Kierowca kat. C+E

Nr oferty: StPr/21/2526Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Dostawa i odbiór towarów na terenie Bielska-Białej i okolic (wyjazdy z Czechowic-Dziedzic). Praca od pon. do pt. w godz. 7.00-16.00 (8 godzin dziennie). Umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 14.10.2021
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • karta kierowcy i świadectwo kwalifikacji
    • Prawo jazdy kat. C + E
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, wymagane prawo jazdy kat C+E, karta kierowcy i świadectwo kwalifikacji, mile widziane doświadczenie w zawodzie.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ARMA Edyta Jedynak
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Komorowicka 84, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie
      Osoba do kontaktu: Edyta Jedynak
      Numer telefonu: 508 612 542
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Załadunek i rozładunek towarów Praca w systemie jednozmianowym w godz. 6.00-14.00, od pon. do pt. Umowa na okres próbny z możliwościa przedłużenia.
      StPr/21/2535
      data rozpoczęcia pracy od 23.10.2021
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Przygotowanie dachu do montażu paneli fotowoltaicznych i montaż paneli. Praca w brygadzie z pracownikami z Ukrainy, jednozmianowa od poniedziałku do piątku na terenie całego kraju.
      StPr/21/2612
      data rozpoczęcia pracy od 25.10.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Pomoc nauczycielowi wychowawcy w prowadzeniu zajęć, spacerach z dziećmi, dbanie o utrzymanie porządku na salach przedszkolnych. Praca od pon. do pt. wg grafiku w ramach umowy zlecenie.
      StPr/21/2609
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      Prace biurowe - przygotowywanie, weryfikacja i wstępne księgowanie w systemie finansowo-księgowym dokumentów. Umowa o pracę na czas określony, system jednozmianowy w godz.: 8.00-16.00 od pn. do pt. Oferta pracy przeznaczona dla osób zarejstrowanych jako bezrobotne.
      StPr/21/2608
      data rozpoczęcia pracy od 22.10.2021

      Mycie i czyszczenie nowych oraz zdemontowanych podzespołów i części, sortowanie brudnych i umytych części i podzespołów, kontakt z pracownikami z Ukrainy i liderami z Polski. Praca od pn do pt w godz. 8.00-16.00 lub 9.00-17.00 w Bielsku-Białej oraz na terenie całej Polski zgodnie ze zleceniem.
      StPr/21/2618

      Wysypywanie, selekcja, mielenie odpadów. Praca w Bielsku-Białej, w ramach umowy zlecenie, w wymiarze minimum 160 godzin miesięcznie. Proponowane wynagrodzenie 26,50 zł na godzinę.
      StPr/21/2611
      wynagrodzenie od od 26,5 PLN

      Wykonywanie prac związanych z administracją, eksploatacją i techniczną obsługą nieruchomości pod nadzorem zarządcy nieruchomości. Praca w systemie jednozmianowym w godz. 7.00-15.00 od pon. do pt. Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia.
      StPr/21/2617
      data rozpoczęcia pracy od 02.11.2021

      Prace pomocnicze przy produkcji elementów metalowych, obsługa szlifierki. Praca w ramach umowy zlecenie, w wymiarze minimum 72 godzin tygodniowo, w trybie dwóch zmian po 12 godzin (6.00-18.00 i 18.00-6.00) od poniedzaiłku do soboty (możliwość pracy w niedzielie w wymiarze 8 godzin). Proponowane wynagrodzenie 18,53 zł na godzinę.
      StPr/21/2590
      data rozpoczęcia pracy od 05.11.2021
      wynagrodzenie od od 18,53 PLN

      Wykonywanie biurowych czynności w ramach zadań dotyczących ewidencji ludności i dowodow osobistych nie wymagających upoważnienia do dostępu do systemów. Oferta stażu przeznaczona dla osób zarejestrowanych jako bezrobotne. Miejsce stażu: Urząd Miejski w Bielsku-Białej
      StPr/21/2613
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      StPr/21/2615