Zamknij
REKLAMA

Mecz TS Podbeskidzia z GKS Katowice w kulturalnej atmosferze sportowego święta

13:20, 01.08.2022 | Bielskirynek.pl - źródło: bielsko-biala.policja.gov.pl
Skomentuj Stróże prawa z Bielska-Białej wspólnie z mundurowymi z bielskiego Samodzielnego Poddodziału Prewencji Policji, Oddziału Prewencji Policji z Katowic oraz z kryminlanymi z Katowic i Zabrza zabezpieczali mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami TS Podbeskidzie Bielsko-Biała z GKS Katowice.
REKLAMA

Stróże prawa z Bielska-Białej wspólnie z mundurowymi z bielskiego Samodzielnego Poddodziału Prewencji Policji, Oddziału Prewencji Policji z Katowic oraz z kryminlanymi z Katowic i Zabrza zabezpieczali mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami TS Podbeskidzie Bielsko-Biała z GKS Katowice.

Policjanci współpracowali ze służbami ochrony działającymi na terenie stadionu. Mecz odbył się w pozytywnej atmosferze kulturalnego dopingu, bez incydentów zakłóceń porządku.

Mundurowi z bielskiego garnizonu wspierani przez kolegów z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej, Oddziału Prewencji Policji w Katowicach oraz funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach i Zabrzu, Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Rybniku i Katowicach czuwali nad bezpieczeństwem przeszło 5 tysięcy kibiców. Mecz piłkarski odbył się na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej.

Policjanci współpracowali ze służbami ochrony działającymi na terenie stadionu. Wdrożone zostały szczególne środki ostrożności nie tylko wokół stadionu, ale w całym mieście oraz na drogach dojazdowych, którymi dojeżdżali kibice gości. Zabezpieczeniem dowodził  Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej mł. insp. Grzegorz Jakubiec.  Mecz odbył się w kulturalnej atmosferze sportowego święta.

W trakcie meczu oraz po jego zakończeniu nie doszło do żadnych naruszeń porządku, jak i zdarzeń nadzwyczajnych. Po raz kolejny zwyciężyły zasady fair-play i kibicowania w zdrowym, sportowym duchu.

(Bielskirynek.pl - źródło: bielsko-biala.policja.gov.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%