W niespełna kilkadziesiąt minut po upublicznieniu wizerunku kobiety, policja otrzymała informacje, na podstawie których ustaliła tożsamość poszukiwanej.
******
Policjanci z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawczyni kradzieży. Kobieta w salonie odzieżowym w CH Gemini Park skradła towar wartości ponad 2.5 tysiąca złotych. Publikujemy wizerunek zarejestrowany kamerą sklepowego monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jej tożsamości.
Do zdarzenia doszło w dniu 5 kwietnia 2022 roku około godziny 13.45 w Bielsku-Białej przy ulicy Leszczyńskiej 20 w Centrum Handlowym Gemini Park. Poszukiwana przez policjantów kobieta w jednym z markowych sklepów skradła odzież wartości ponad 2,5 tysiąca złotych.
Policja udostępnia wizerunek sprawczyni, który zarejestrowały kamery monitoringu, licząc na pomoc w ustaleniu jej tożsamości.
Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, proszeni są o kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 85 701-00, [email protected] lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55.
CIC w Bielsku-Białej. Wiadomo gdzie powstanie
To jest szokujące swoi ludzie czekają lata na mieszkanie ,do lekarza miesiącami zabiera się przymusowo ,bez pytania duże kwoty składki zdrowotnej a leczyć musimy się prywatnie za 400zl wizyta u specjalisty bez paragonów gotówka (dlaczego nie ma kasy fiskalnej)obcy dostanie od dzystko ma tacy
Ewakasimska
10:08, 2025-06-18
Flagi Palestyny na obchodach rocznicy powstania Izraela
From the river to the sea, Palestine will be free!
Bielszczanin
19:41, 2025-05-22
Flagi Palestyny na obchodach rocznicy powstania Izraela
Wiecie czego nienawidzę bardziej niż femoidy? Propalestyńskich femoidów!
Incel
19:30, 2025-05-22
Flagi Palestyny na obchodach rocznicy powstania Izraela
Skandaliczne zachowanie. Mam nadzieję że zostaną porządnie ukarani i ewentualnie wywaleni ze studiów. W państwie demokratycznym nie ma miejsca na antysemityzm i popieranie terroryzmu.
Żonaty Prawiczek Rog
19:20, 2025-05-22
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz