Zamknij
REKLAMA

W salonie odzieżowym w Gemini Park doszło do kradzieży. Policja opublikowała zdjęcie z monitoringu

13:02, 20.06.2022 | Bielskirynek.pl - źródło: bielsko-biala.policja.gov.pl
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci ustalili tożsamość kobiety podejrzewanej o kradzież odzieży w jednym ze sklepów Centrum Handlowego Gemini.

W niespełna kilkadziesiąt minut po upublicznieniu wizerunku kobiety, policja otrzymała informacje, na podstawie których ustaliła tożsamość poszukiwanej.

******

Policjanci z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawczyni kradzieży. Kobieta w salonie odzieżowym w CH Gemini Park skradła towar wartości ponad 2.5 tysiąca złotych. Publikujemy wizerunek zarejestrowany kamerą sklepowego monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jej tożsamości.

Do zdarzenia doszło w dniu 5 kwietnia 2022 roku około godziny 13.45 w Bielsku-Białej przy ulicy Leszczyńskiej 20 w Centrum Handlowym Gemini Park. Poszukiwana przez policjantów kobieta w jednym z markowych sklepów skradła odzież wartości ponad 2,5 tysiąca złotych.

Policja udostępnia wizerunek sprawczyni, który zarejestrowały kamery monitoringu, licząc na pomoc w ustaleniu jej tożsamości.

Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, proszeni są o kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 85 701-00, [email protected] lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55.

(Bielskirynek.pl - źródło: bielsko-biala.policja.gov.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%