Zamknij
REKLAMA

Długi weekend na drogach - 19 kolizji i 20 zatrzymanych kierowców na podwójnym gazie

09:58, 20.06.2022 | Bielskirynek.pl - źródło: UM Bielsko-Biała
Skomentuj Długi weekend na drogach - 19 kolizji i 20 zatrzymanych kierowców na podwójnym gazie
REKLAMA

Długi czerwcowy weekend związany z uroczystościami Bożego Ciała za nami. Nad bezpieczeństwem na drogach każdego dnia czuwało kilkudziesięciu policjantów. W naszym regionie nie doszło do wypadków drogowych. Odnotowaliśmy 19 kolizji drogowych. Mundurowi zatrzymali ponadto 20 kierowców pod wpływem alkoholu.

Podczas tegorocznego długiego majowego weekendu, tak jak w latach poprzednich, nad bezpieczeństwem osób wybierających się na wypoczynek czuwały zwiększone siły policji. Na drogach można było spotkać większą liczbę patroli ruchu drogowego w radiowozach oznakowanych i nieoznakowanych. Policjanci sprawdzali, czy kierujący poruszają się zgodnie z przepisami i dozwoloną prędkością. Mundurowi kontrolowali także stan trzeźwości kierowców, stan techniczny pojazdów oraz czy wszyscy podróżujący mają zapięte pasy, a dzieci przewożone są w fotelikach.

W czasie czerwcowego weekendu na drogach Bielska-Białej i powiatu bielskiego nie doszło do ani jednego wypadku drogowego, odnotowaliśmy natomiast 19 kolizji drogowych. Stróże prawa zatrzymali 20 kierowców w stanie nietrzeźwości, jeden z nich prowadził także pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

(Bielskirynek.pl - źródło: UM Bielsko-Biała)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%