Zamknij

Skradziony Opel wrócił do właścicielki już po kilku godzinach

10:37, 22.11.2021 | Bielskirynek.pl - źródło: bielsko-biala.policja.gov.pl
Skomentuj Skradziony opel wrócił do właścicielki
REKLAMA

Policyjni wywiadowcy zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego, podejrzanego o kradzież osobowego opla. Skradziony kilka godzin wcześniej samochód wrócił do właścicielki, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. O dalszym losie karanego już w przeszłości za podobne przestępstwa recydywisty zdecyduje teraz prokurator i sąd.

Z parkingu pod blokiem na jednym z bielskich osiedli mieszkalnych został skradziony opel tigra. Informacja o utraconym pojeździe została przekazana wszystkim patrolom pełniącym służbę na mieście.

Już kilka godzin później samochód został zauważony przez patrol wywiadowców z bielskiego wydziału prewencji na ulicy Michałowicza w Bielsku-Białej. Stróże prawa natychmiast zatrzymali auto do kontroli. Podróżujący nim 33-latek i jego 26-letni kompan - mieszkaniec powiatu bielskiego, zostali zatrzymani do wyjaśnienia sprawy kradzieży, a pojazd, po oględzinach kryminalistycznych, powrócił do prawowitej właścicielki.

Kryminalni z komendy przy ulicy Wapiennej wszczęli dochodzenie. Śledczy ustalili, że kradzieży dopuścił się 33-latek, który był już wcześniej karany i odsiadywał karę za podobne przestępstwa. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi 5 lat więzienia. Ponieważ nie jest to jego pierwszy kryminalny występek - kara może być surowsza. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator i sąd.

(Bielskirynek.pl - źródło: bielsko-biala.policja.gov.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%