Zamknij

Łupem osiedlowej złodziejki padła fajka wodna

10:36, 27.07.2021 | Bielskirynek.pl - źródło: bielsko-biala.policja.gov.pl
Skomentuj łupem osiedlowej złodziejki padła fajka wodna
REKLAMA

Dzięki obywatelskiej postawie świadka policjanci zatrzymali 22-letnią bielszczankę podejrzewaną o kradzież z włamaniem do jednego z mieszkań przy ulicy Karpackiej w Bielsku-Białej. Włamywaczkę dostrzegła pracownica pobliskiego sklepu, która zawiadomiła Policję. Za kradzież z włamaniem grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

W sobotę tuż przed południem w Bielsku-Białej przy ulicy Karpackiej doszło do kradzieży z włamaniem. Do jednego z mieszkań podeszła młoda kobieta, rozbiła szybę w oknie, przez które weszła do wewnątrz. Po chwili wyszła razem ze skradzioną z mieszkania fajką wodną.

Całe zdarzenie zaobserwowała pracownica pobliskiego sklepu, która natychmiast zawiadomiła Policję i poszła w ślad za sprawczynią włamania, informując, gdzie aktualnie się znajdują. Na miejsce zostali skierowani stróże prawa z bielskiej dwójki oraz przewodnik policyjnego psa tropiącego. Zatrzymali oni wskazaną przez świadka kobietę oraz odzyskali skradzione mienie.

22-latka została doprowadzona do komisariatu, gdzie usłyszała zarzut kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności. O jej dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

(Bielskirynek.pl - źródło: bielsko-biala.policja.gov.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%