17 września tego roku Centrum Muzyczno-Artystyczne Fasollakids w Kozach ponownie było miejscem, gdzie odbyło się podsumowanie pierwszej edycji oraz inauguracja kolejnej. Wójt Gminy Kozy, pan Jacek Kaliński, ponownie patronował temu wydarzeniu, nadając mu wyjątkowy charakter.
Pierwsza edycja "Muzycznych Geniuszy" okazała się prawdziwym sukcesem. W trakcie trzech pasjonujących rund konkursowych spośród ponad 60 utalentowanych artystów wyłoniono Muzycznego Geniusza 2023 roku. Nie zabrakło także konkursu fotograficznego "Muzyczny Geniusz w obiektywie", w którym zwyciężyło zdjęcie zdobywające największe uznanie internautów. Jednak to występ zespołu Art Music Trio okazał się absolutnym hitem wieczoru, przyciągając aż 3000 widzów podczas transmisji online.
Pierwsza edycja zdobyła szeroką popularność w mediach, takich jak Radio Bielsko, Kronika Beskidzka, Wiadomości Koziańskie, a także na portalach bielsko.biala.pl i beskidzka24.
Organizatorzy nie pozostawili nic przypadkowi. Zarejestrowali oficjalne logo konkursu, do ekipy dołączył znany muzyk z Bielska-Białej, Robert Szewczuga. Program drugiej edycji został również rozszerzony o dodatkowy dzień, dedykowany koncertowi finałowemu i uroczystemu wręczeniu nagród. Dodatkowo, nowe kryteria selekcji uczestników mają podnieść artystyczny poziom konkursu. Na scenie wieczoru drugiej edycji zobaczymy znakomitą artystkę z Bielska, Beatę Przybytek.
Wsparcie medialne dla drugiej edycji "Muzycznych Geniuszy" zapewniła Polska Press, co z pewnością przyczyni się do jeszcze szerszej promocji tego wyjątkowego wydarzenia. Z roku na rok "Muzyczni Geniusze" zyskują na znaczeniu, a zaangażowanie organizatorów daje pewność, że ten muzyczny projekt będzie rozwijał się przez wiele lat. Z niekłamanym entuzjazmem czekamy na kolejne edycje i prezentację nowych muzycznych talentów!
[ZT]7574[/ZT]
Pomnik „Rzeź Wołyńska” w Domostawie został zniszczony
Ukraińcy mogą sobie chcieć postrzegać oraz interpretować swoje zbrodnie jak im się podoba, ale fakty świadczą niezbicie o nich i ich okrucieństwie wobec Polaków, kobiet czy też dzieci. Przecież żyją jeszcze do dzisiaj świadkowie tamtych zbrodni. Powstają filmy mówiące o tamtych dniach min. "Wołyń", są książki, nagrania itp. Smutna ta prawda jest.
Janek
17:04, 2025-08-12
Pomnik „Rzeź Wołyńska” w Domostawie został zniszczony
Pomaganie Ukraińcom???
HubalHaal
04:32, 2025-08-08
Korzyści z laserowego usuwania włosów
Zależy od wrażliwości skóry. Dla mnie akurat laser był bolesny, za to metoda shr in motion w depilconcept okazała się bardziej komfortowym sposobem usuwania włosków.
Zuza
21:29, 2025-08-06
Beskidzki triumf metalowej wokalistki z Krakowa
Gratulacje
Mkr jg
20:41, 2025-08-05
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz