Zamknij
10:58, 19.05.2024

NOC MUZEÓW w Bielsku-Białej wypełniona była atrakcjami. Z pewnością na uwagę zasługiwał program przygotowany przez Teatr Lalek Banialuka. Dzieci miały okazję z bliska przyjrzeć się, a nawet dotknąć lalki znane im z przedstawień, a dorośli nieco powspominać. 

Po brzegi wypełniona była także sala sesyjna bielskiego Ratusza, gdzie swój koncert zagrał Mateusz Krautwurst, zaproszony na tę okazję przez Michała Czulaka, organizatora Międzynarodowego Festiwalu Gospel. Nowe aranżacje starych przebojów i własne kompozycje wyraźnie przypadły do gustu bielskiej publiczności.

Ciekawie przedstawiała się także noc w Teatrze Polskim, gdzie widzowie mieli okazję nie tylko obejrzeć przybytek Melpomeny od kulis, ale także uczestniczyć w nietypowym happeningu.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Przeboje ABBY podczas letniego koncertu
zobacz fotorelację
BBUSKING 2025 w Bielsku-Białej – magia ulicy w centrum miasta [FOTOGALERIA]
zobacz fotorelację
Pierwszy dzień 3X3 CITY TOUR w Bielsku-Białej
zobacz fotorelację
Beskidzki Rajd na ulicach Bielska-Białej
zobacz fotorelację
Fotogaleria: Spacer historyczny „W kółko po Białej”
zobacz fotorelację
Summer On Tour w Bielsku-Białej
zobacz fotorelację
Folkowo i energetycznie podczas festiwalu świętojańskiego
zobacz fotorelację
Niedziela pod znakiem jazzu i swingu
zobacz fotorelację
Gorące kubańskie rytmy na Placu Wojska Polskiego
zobacz fotorelację
Festiwal Kubański v.11 - scena na Starówce
zobacz fotorelację

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz