VII edycja Festiwalu Twórczości Artystycznej Seniorów odbyła się w Domu Kultury w Hałcnowie. Uczestnikami wydarzenia byli zarówno artyści z Bielska-Białej, jak i goście spoza miasta.
Seniorzy zaprezentowali swoje umiejętności i talenty w czterech blokach tematycznych. Był więc taniec, moda, recytacja, piosenka i teatr. Publiczność bawiła się doskonale na równi z wykonawcami.
Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bielskirynek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz