Zamknij
12:24, 22.06.2021

20 czerwca, odbył się długo oczekiwany koncert „Taneczne wyznania" z okazji Jubileuszu 10-lecia zespołów

  • Forma i Enigma, działających w ramach Miejskiego Domu Kultury. Zespół Forma i jego młodsze grupy czyli Forma Junior oraz Mała i Mini Forma działa w Domu Kultury w Olszówce.
  • Zespół Enigma oraz analogicznie Enigma Junior, Mała i Mini Enigma, działają w Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz.

Wszystkie te zespoły od dziesięciu lat prowadzi niezwykle charyzmatyczna i uzdolniona choreografka Sabina Gwizdała. „Taneczne wyznania" to wspólne widowisko taneczne wszystkich grup, prezentujące najlepsze i niejednokrotnie nagradzane prezentacje zespołowe oraz solowe.

Zespoły na swoim koncie mają wiele osiągnięć na ogólnopolskich konkursach i festiwalach, gdzie niemal z każdym sezonie artystycznym zdobywały czołowe miejsca oraz wyróżnienia. Podczas koncertu, który odbył się w Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz, mieliśmy okazję zobaczyć niezwykle dynamiczne i pełne kolorów i tańca widowisko, którego choreografem i reżyserem była Sabina Gwizdała.

Z okazji jubileuszu 10-lecia zespołów podziękowania i życzenia na ręce choreografa złożyli: zastępca Prezydenta Miasta Bielska-Białej Adam Ruśniak w imieniu swoim oraz Prezydenta Miasta Jarosława Klimaszewskiego, wiceprzewodniczący Radny Rady Miejskiej w Bielsku-Białej Piotr Ryszka, Dyrektor Miejskiego Domu Kultury Zbigniew Hendzel. Dziękujemy wszystkim widzom, z którymi mogliśmy razem świętować jubileusz! Do zobaczenia w kolejnym sezonie artystycznym.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA