Zamknij
REKLAMA

Wandale nie dali za wygraną. Ściany podziemnego przejścia znowu skopane

16:45, 16.11.2021 | Bielskirynek.pl - materiały MZD
Skomentuj Przejście podziemne w centrum Wapienicy. Wandale nie dają za wygraną
REKLAMA

Zabrudzona odciskami obuwia, nowa elewacja w przejściu podziemnym w centrum Wapienicy, została odmalowana. Niestety, nie na długo. Już wkrótce na ścianach pojawiły się kolejne ślady butów.

Już początkiem października bielski MZD apelował o pomoc we wskazaniu sprawców wandalizmu. Sprawę tę poruszył także radny Konrad Łoś w swojej interpelacji do prezydenta miasta. Elewacja została odmalowana. lecz nadal mimo zainstalowanego monitoringu nie udało się złapać sprawców tych chuligańskich wybryków.

Pracownicy MZD postanowili więc działać dwutorowo, prewencyjnie oraz poprzez egzekucję prawa. W pobliskich szkołach już w najbliższym czasie odbędą się zajęcia poświęcone tematowi poszanowania wspólnej własności. Równocześnie podjęte zostaną bardziej drastyczne środki, prowadzące przez komisariat policji.

Przejście podziemne w centrum Wapienicy

Dzięki zainstalowanemu w przejściu monitoringowi, drogowcy rejestrują poszczególne zdarzenia. Posiadane nagrania będą przekazane policji, a ta ma spore szanse dotarcia do sprawców kolejnych zniszczeń. Być może następny remont przejścia odbędzie się już na ich koszt.

(Bielskirynek.pl - materiały MZD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%