Zamknij
REKLAMA

Śladów na ścianie tunelu przybywa z tygodnia na tydzień. Wandale mają sie dobrze

17:14, 21.10.2021 | .
Skomentuj Fotografia wykonanan podczas oględzin tunelu
REKLAMA

Chuligańskie wybryki na terenie przejścia podziemnego w Wapienicy nie ustają. Sprawa nagłośniona została przez media już jakiś czas temu. O pomoc we wskazaniu sprawców apelował także Miejski Zarząd Dróg. 

O niszczeniu publicznego mienia w przejściu podziemnym w Wapienicy pisaliśmy już jakiś czas temu:

[ZT]1732[/ZT]

Okazuje się, że sprawa nadal jest rozwojowa, bo śladów po butach na ścianach tunelu przybywa z tygodnia na tydzień, mimo zamontowanych czterech kamer sprzężonych z siecią miejskiego monitoringu. O dalsze działania w tej kwestii zapytał radny Konrad Łoś.

W dniu 11 października radny przeprowadził szczegółowe oględziny przejścia i wykonał dokumentację fotograficzną. Napotkani okoliczni mieszkańcy nie kryli oburzenia z faktu, iż nowo oddana inwestycja jest już tak zdewastowana. 

Niestety, zauważyłem, jako częsty użytkownik przedmiotowego przejścia, iż śladów odbitych butów na elewacji z tygodnia na tydzień jest coraz więcej, na co zwracali uwagę także przypadkowi rozmówcy

- czytamy w interpelacji, złożonej przez radnego Konrada Łosia.

Dalej, autor pisma pyta o skuteczność zamontowanego monitoringu, o działania zmierzające do ujęcia sprawców oraz termin odnowienia elewacji i ewentualnego zabezpieczenia ścian przed kolejną ich dewastacją.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

wkurzonawkurzona

0 0

Wkurzają mnie najbardziej bezmyślne akty wandalizmu, zwłaszcza w przypadku gdy oddaje sie do użytku nową rzecz za publiczne pieniądze. Tyle że gówniarstwo nie zarabia więc nie wie o co chodzi. 21:28, 21.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%