Organizujesz koncert, festiwal, spotkanie autorskie, konferencję, akcję społeczną lub wydarzenie sportowe w Bielsku-Białej i regionie? Portal bielskirynek.pl oferuje patronat medialny, dzięki któremu Twoja inicjatywa dotrze do tysięcy mieszkańców miasta i okolic.
Wszystkie elementy patronatu podstawowego,
Akcje charytatywne i społeczne o niekomercyjnym charakterze obejmujemy bezpłatnym patronatem medialnym. To nasz sposób na wspieranie lokalnych inicjatyw, które niosą realną pomoc i wartość dla mieszkańców.
Prześlij krótki opis wydarzenia (data, miejsce, charakter) oraz dane kontaktowe na adres: [email protected]. Decyzje podejmujemy indywidualnie dla każdego zgłoszenia.
::attachment{"type":"document","item_id":"129637","anchor":"patronat_medialny_regulamin"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Śmiertelny wypadek na przejściu dla pieszych w Szczyrku
Proszę rodzinę osoby zmarłej o kontakt 664694990
Dominikk
00:00, 2025-09-14
Bielsko-Biała: Zielone światło dla reorganizacji spółki
Decyzja totalnie jednostronna, i wspierająca prywatnych deweloperów bo przecież chodzi o to żeby sprzedać tereny zielone. Miasto powinno wspierać Zieleń Miejską i dać jej szansę na realizowanie projektów zamiast rozsprzedawac aktywa.
Bielszczanin
22:35, 2025-09-11
Bielsko-Biała: Miasto zdecydowało o odstrzale dzików
To jest chora decyzja żeby zabijać dzikie zwierzęta w mieście. Mają prawo do życia, można je przewieźć do lasu, zabezpieczać w inny sposób tereny miejskie. Nie mamy prawa zabijać zwierząt. Absolutnie chory wymysł chorych i leniwych ludzi.
Sąsiadka
22:30, 2025-09-11
Czy słoneczniki trafią do Banialuki?
Troche, teatru, troche kabaretu, świetna zabawa. Idealne na plener. Dużo ciekawsze niż zwykłe czytania. Bawiliśmy się doskonale. Jak zacytował syn...."Świnki są the best".
Tadeusz i Maciek
13:06, 2025-09-07