Poniedziałkowy wieczór, 11 maja, godzina 19.00: w kościele przy ul. Giewont 2 na osiedlu Karpackim zabrzmiało „Sympho Gospel”. Tym koncertem Miejski Dom Kultury otworzył 4. Międzynarodowy Festiwal Gospel w Bielsku-Białej. Na początek – duży skład: orkiestra, chór i trójka solistów.
Maj w Bielsku-Białej będzie naprawdę intensywny! Gospel, teatr lalek, Noc Muzeów, lokalna historia i gitarowe brzmienia — tyle wydarzeń w jednym miesiącu dawno nie było. Sprawdź, gdzie warto być.