27 maja Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej wprowadził do eksploatacji nowe autobusy elektryczne oraz infrastrukturę ładowania. Uroczystość odbyła się w zajezdni przy ul. Długiej 50. Inwestycja została zrealizowana w ramach projektu elektryfikacji transportu miejskiego, współfinansowanego z Krajowego Planu Odbudowy.