Zamknij

Sawka i Skiba - Dwaj ludzie z Polską - wystawa rysunku satyrycznego w Punkcie 11

13:41, 04.01.2023 Aktualizacja: 13:46, 04.01.2023
Skomentuj Sawka i Skiba - Dwaj ludzie z Polską - wernisaż wystawy rysunków satyrycznych Sawka i Skiba - Dwaj ludzie z Polską - wernisaż wystawy rysunków satyrycznych

Henryk Sawka i Krzysztof Skiba - z tymi twórcami spotkamy się dwa razy w Bielsku-Białej. Wystawa rysunku Sawki w Punkcie 11 i wspólny występ z Krzysztofem Skibą podczas Bielskiej Sceny Standupu w Auli Reja.

  • Punkt 11 przy ulicy 11 Listopada 24 zaprasza na wystawę rysunków satyrycznych Henryka Sawki „Dwaj ludzie z Polską. Sawka i Skiba"!  Wernisaż wystawy odbędzie się 10 stycznie (wtorek) o godzinie 16.00

Henryk Sawka to znakomity polski rysownik i satyryk. Debiutował w tygodniku "itd.”, rysował we Wprost, Polityce, obecnie współpracuje z Newsweekiem. Wnikliwy obserwator sceny politycznej i obyczajów Polaków. Przywiązuje dużą wagę do tekstu, twierdząc, że rysunek bywa pretekstem do dymka. 

Z rysownikiem Henrykiem Sawką i piosenkarzem Krzysztofem Skibą spotkamy się także 12 stycznia w Auli Reja przy ul. A.F. Modrzewskiego na Bielskiej Scenie Standupu, gdzie obaj panowie wystąpią w nietypowych dla siebie rolach.

[CGK]248[/CGK]

 

(amakuz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bielskirynek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%