Zamknij
REKLAMA

Chcesz odświeżyć garderobę? Przyjdź w najbliższy weekend do Willi Sixta

11.47, 15.09.2022 materiał prasowy
Skomentuj Już w najbliższy weekend bezpłatna wymiana ubrań w Willi Sixta przy ulicy Mickiewicza 24.
REKLAMA

Willa Sixta zaprasza w najbliższy weekend na bezpłatną wymianę ubrań. Okazja do odświeżenia swoje garderoby. Część odzieży będzie można przekazać dla potrzebujących z Ukrainy.

  • Akcja wymiany ubrań „Ciuch w ruch!”
  • Willa Sixta, ul. A. Mickiewicza 24 w Bielsku-Białej 17 i 18 września 2022, godz. 10.00–18.00
  • Udział bezpłatny

Zbliżająca się jesień to dobra pora, aby przejrzeć swoje szafy i oddać nieużywaną odzież. Akcja wymiany ubrań w Willi Sixta wychodzi naprzeciw wszystkim, którzy cenią sobie wartości zero waste: zamiast wyrzucać ubrania, można oddać je potrzebującym lub wymienić się na zasadzie barteru z innymi osobami.

To szczędność surowców i pieniędzy, a zarazem okazja do znalezienia wyjątkowych ubrań.Udział w akcji Ciuch w ruch! jest bardzo prosty. Wystarczy przyjść do Willi Sixta w dniach 17 lub 18 września 2022, między godzinami 10.00 a 18.00.

Każdy uczestnik powinien przynieść swoje ubrania – ważne, aby były czyste i w dobrym stanie. Następnie można do woli wymieniać się z innymi uczestnikami, samodzielnie ustalając zasady wymiany. Trzeba jedynie pamiętać, że nie można pobierać żadnych opłat.

Wszystkie szczegóły znajdują się w regulaminie.Ponadto część przyniesionych ubrań będzie można przekazać do specjalnych pojemników przeznaczonych dla osób z Ukrainy, które uciekając przed wojną nie zawsze miały czas i możliwości, aby zabrać ze sobą odzież na jesień i zimę.

Pamiętajmy o nich i zostawmy kurtki, płaszcze czy spodnie, które być może nie pasują już do naszego stylu, ale mogą wciąż służyć innym osobom - zachęcają organizatorzy.

Galeria Bielska BWA od wielu miesięcy aktywnie wspiera działania pomocowe na rzecz osób z Ukrainy, organizując m. in. Świetlicę im. Kateryny Biłokur, warsztaty czy aukcję dla Ukrainy

(materiał prasowy)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%