Zamknij
REKLAMA

Podziel się książką! Podaruj jej drugie życie

10:23, 07.04.2021 | A.R
Skomentuj
REKLAMA

Wspaniała inicjatywa maturzystek z Liceum Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego w Bielsku-Białej. Lena Galocz, Marta Orawiec i Justyna Pyszka wymyśliły i realizują projekt społeczny Podziel się książką! Celem inicjatywy jest zbiórka używanych książek oraz przekazanie ich do domów dziecka oraz domów spokojnej starości.

Projekt może wesprzeć każdy z nas. Oficjalny punkt zbiórki książek znajduje się przy sklepie Społem w Domu Handlowym Klimczok przy ul. Cyniarskiej 11.  Domom dziecka czy domom spokojnej starości, po pokryciu kosztów potrzeb podstawowych - zakupie jedzenia czy opłaceniu rachunków - często brakuje funduszy na dobra dodatkowe, takie jak książki. A czytanie daje wiele korzyści: rozwija wyobraźnię i kreatywność, pozwala się zrelaksować i zwiększa możliwości intelektualne.

Podziel się książką! to projekt społeczny realizowany przez trzy maturzystki Liceum Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego w Bielsku-Białej w ramach olimpiady Zwolnieni z teorii. Projekt ma na celu zbiórkę używanych książek oraz przekazanie ich do domów dziecka i domów spokojnej starości.

Więcej informacji na temat zbiórki znajduje się na fanpage'u inicjatywy pod adresem:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=219581309921323&id=110050844207704

(A.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%