Zamknij

LIDER

Nr oferty: StPr/21/2243Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Przygotowanie i dostarczanie części na linie produkcyjną zgodnie ze zleceniami produkcji, kompletowanie wysyłek produktów gotowych, rejestracja wydanych i odebranych elementów za pomocą skanera oraz nadzór i koordynowanie pracy zespołu. Proponowane wynagrodzenie brutto: 18,80 PLN/godz.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 13.09.2021
Wynagrodzenie brutto: od 18,8 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Mile widziane zrozróżnianie podstawowych surowców, koncentracja, doświadczenie w zawodzie, wykształcenie średnie, znajomośc programu np. Excel oraz systemów obsługi. Mile widziana umiejetność obsługi skanera.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Partyzantów 55, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Pośrednik pracy
    Numer telefonu: 33 496 51 95,58
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP od swojego doradcy klienta
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Wdrażanie i rozwijanie strategii biznesowej firmy. Przeprowadzanie analiz rynku i konkurencji w celu zdobycia udziału w rynku. Zachęcanie dostawców (wydawców i blogerów) do rejestracji w platformie. Budowanie portfolio nowych klientów. Obługa kienta-codzienny kontakt mailowy i telefoniczny z potencjalnymi i obecnymi użytkownikami platformy. Bieżące tłumaczenia. Wsparcie Działu Marketingu w realizacji kampanii w mediach społecznościowych i content marketingu. Doradztwo i wsparcie w zakresie planowania działań w oparciu o rozwiązania WhitePress. Aktywny udział w rozwoju zagranicznych działań firmy. Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 lub 9.00-17.00.
    StPr/21/2297
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    StPr/21/2296

    Kontakt z Klientem, organizacja magazynu, pomoc w serwisie, itp. Praca jednozmianowa w godz. 9.00-17.00 w Bielsku-Białej. Umowa na okers próbny z możliwością przedłużenia.
    StPr/21/2299
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Nadzór nad obiektami podległymi firmie, bezpośredni nadzór nad pracownikami, kontrola jakości powierzonej pracy Umowa o pracę na okers próbny 3 m-cy z możliwością przedłużenia. System dwuzmianowy w godz.: 7.00-21.00 wg grafiku. Praca na terenie woj. śląskiego.
    StPr/21/2283
    data rozpoczęcia pracy od 16.09.2021
    wynagrodzenie od od 3 800 PLN

    Sprzątanie w zakładach produkcyjnych pomieszczeń biurowych, ciągów komunikacyjnych, pomieszczeń socjalnych i toalet. Umowa o pracę na okres próbny. System dwuzmianowy w godz.: 6.00-14.00, 14.00-22.00 od pn. do pt. Praca na terenie Bielska-Białej (obecnie Wapienica, Międzyrzecze, Mazańcowice, ul. Piekarska)
    StPr/21/2291
    data rozpoczęcia pracy od 17.09.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 do 3 200 PLN

    Sprzątanie w zakładach produkcyjnych ciągów komunikacyjnych, hal produkcyjnych, terenów zewnętrzych. Obsługa kosiarek i myjek samojezdych. Umowa o pracę na okres próbny, systemie dwuzmianowym w godz.: 6.00-14.00; 14.00-22.00 od pn. do pt. Praca na terenie Bielska-Białej (obecnie: Wapienica, Międzyrzecze, Mazańcowice, ul. Piekarska)
    StPr/21/2290

    Nauczanie gry na skrzypcach dzieci oraz osób doroslych. Praca z uczniami zarówno pochodzenia polskiego jak i cudzoziemcami. Praca w ramach umowy zlecenie w wymiarze minimum 10 godzin miesięcznie (zależnie od zainteresowania potencjalnych uczniów). Proponowane wynagrodzenie 30 zł brutto na godzinę.
    StPr/21/2286
    wynagrodzenie od od 30 PLN

    Prace wykończeniowe (malarskie, elewacyjne). Umowa o prace na okres próbny 3 m-cy z możliwością przedłużenia. Praca jednozmianowa w godz. 7.00-15.00 od poniedziałku do piątku na terenie Bielska-Białej i okolic.
    StPr/21/2287
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Prowadzenie spraw administracyjno-kadrowych, GUS, PFRON, BHP. Rozliczanie czasu pracy. Umowa o pracę na okres próbny 3 m-cy z możliwością przedłużenia. System jednozmianowy w godz.: 7.30-15.30.
    StPr/21/2293
    data rozpoczęcia pracy od 04.10.2021

    Wykonywanie szyldów reklamowych (w warsztacie i montaż u klienta na terenie całego kraju)
    StPr/21/2272