Zamknij
REKLAMA

Zażywali niedozwolone środki odurzające. Wychwyciła ich kamera monitoringu miejskiego

11:15, 06.07.2022 | Bielskirynek.pl - materiały Straż Miejska
Skomentuj Zażywali niedozwolone środki odurzające. Wychwyciła ich kamera monitoringu miejskiego
REKLAMA

Funkcjonariusze Straży Miejskiej w Bielsku-Białej ujęli dwie osoby podejrzane o posiadanie narkotyków

Do ujęcia doszło 6 lipca 2022 roku. Około godziny 00:30 operator monitoringu Straży Miejskiej zauważył na ul. Piastowskiej dwie osoby, które paliły w szklanych lufkach nieznaną substancję. Strażnicy, którzy szybko dotarli na miejsce ujawnili u jednej z osób woreczek strunowy z zawartością białej substancji. W związku z podejrzeniem, że są to narkotyki ujętych przekazano policji.

Dwa dni wcześniej kamery monitoringu wykryły mężczyznę, który palił podejrzaną substancję, mając pod opieką dwoje małych dzieci.

Dyżurny straży miejskiej zauważył na ekranie monitoringu mężczyznę, który mając pod opieką dwoje dzieci w wieku około 3 - 5 lat przy użyciu szklanej lufki palił nieznaną, białą substancję.Do zdarzenia doszło 4 lipca 2022 r. o godzinie 16:10. Dyżurny zauważył wówczas, jak na ul. Żywieckiej mężczyzna opiekujący się dwojgiem dzieci i palił przy użyciu lufki podejrzną substancję.Po przybyciu na miejsce patrolu Straży Miejskiej okazało się, że 32-letni mieszkaniec Bielska-Białej zażywał niedozwolone środki odurzające.Strażnicy przekazali mężczyznę policji, która prowadzi dalsze postępowanie w tej sprawie.

(Bielskirynek.pl - materiały Straż Miejska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%