Zamknij
10:09, 26.09.2021

25 września, tradycyjnie już w bielskim Klubie Klimat odbył się przegląd kabaretów, które zgłosiły się do tegorocznego konkursu, a byli to:

  • Kabaret A Jak! z Krakowa
  • Kabaret Demakijaż z Torunia
  • Kwiatkowski i Bank z Krakowa
  • Nibykabaret z Krakowa
  • Adam Duryło - iluzjonista 

Ich umiejętności sceniczne i poczucie humoru oceniali: Anna Guzik, Piotr Skucha, Krzysztof Deszczyński i Dariusz Kamys z Kabaretu Hrabi. 

Nagroda publiczności i nagroda w wysokości 2000 zł trafiła do kabaretu Demakijaż. Trzecie miejsce (1000 zł) zajął kabaret A Jak!, który wystąpił z okrojonym składzie i ze zmienioną nazwą na Aj! Ze względu na brak jednomyślności wśród jury nie przyznano miejsca drugiego, natomiast pierwsze miejsce ex aequo zajęły kabarety: Kwiatkowski i Bank oraz Nibykabaret. Łącznie otrzymali oni nagrodę 1000 euro i 2000 złotych polskich.

Rolę gospodarza wieczoru pełniła Olga Łasak z poznańskiego kabaretu Czesuaf, w prowadzeniu pomagał jej Adam Ruśniak. Gwiazdą sobotniego spotkania był Damian Kubik, pseudonim sceniczny Antoni Gorgoń Grucha.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz