Zamknij
23:11, 19.10.2021

Po długiej przerwie spowodowanej sytuacja pandemiczną, powróciły na deski Teatru Polskiego wieczory z Bielską Sceną Kabaretową. 119 wieczór poprowadził założyciel sceny Piotr Skucha.

Gwiazdą wieczoru był znakomity, cieszący się wciąż niesłabnącą popularnością, satyryk i pisarz Krzysztof Daukszewicz. W pierwszej części spotkania wystąpili jak zawsze zaproszeni goście. Tym razem była to: bielska grupa taneczno-wokalna Włóczykije, nieoceniony satyryk z Rudzicy Juliusz Wątroba oraz standuper i kabareciarz - Marcin Zbigniew Wojciech - czlowiek trojga imion.

Dla tych, którzy ponownie chcą spotkać się z panem Krzysztofem będzie okazja już w środę 20 października. Wtedy to bowiem o godzinie 16.00 w księgarni Klimczok satyryk będzie podpisywał swoję najnowszą książkę "Meneliki nowe", która jest częścią wydanej przez niego trylogii.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Gra miejska „Gdzie jest Szpieg?” w Bielsku-Białej – pełna przygód!
zobacz fotorelację
Finałowy koncert Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Gospel
zobacz fotorelację
31. Bieg Fiata w Bielsku-Białej - 1500 zawodników na starcie
zobacz fotorelację
Barwny korowód podczas DNI BEZPIECZEŃSTWA, KULTURY RUCHU I RATOWNICTWA DROGOWEGO
zobacz fotorelację
Chustotańce z Bielska-Białej w rytmie IMAsivo 2025
zobacz fotorelację
Proces czarownicy, czyli jak blisko mamy do średniowiecza
zobacz fotorelację
Muzyka, radość i wspólnota – tak rozpoczął się Festiwal Gospel w bielskiej katedrze
zobacz fotorelację
Śmiech w szczytnym celu – „FERMENTY CHARYTATYWNIE” w obiektywie
zobacz fotorelację
Kabaretowa bitwa na FERMENTACH – fotogaleria z konkursowego wieczoru
zobacz fotorelację
25 lat śmiechu – jubileuszowa gala Festiwalu FERMENTY w obiektywie
zobacz fotorelację

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz