Zamknij
19:19, 03.06.2022

Festiwal Twórczości Artystycznej Seniorów odbył się już po raz piąty. Organizatorem tego wydarzenia jest Dom Kultury w Hałcnowie. Na scenie pojawiło się prawie stu wykonawców, prezentujących swoje artystyczne talenty. Mieliśmy okazję podziwiać występy solistów oraz zespoły teatralne, wokalne i taneczne z Buczkowic, Czechowic-Dziedzic i Bielska-Białej. Podczas festiwalu można było także obejrzeć wystawę prac rękodzielniczych, malarskich i fotograficznych. 

Zmagania konkursowe śledziło bacznie festiwalowe jury, w którym zasiadły: Elżbieta Rosińska, przewodnicząca Rady Seniorów, wokalistka Małgorzata Waluś i Judyta Dobek, instruktorka teatralna.

Wszyscy prezentujący się na festiwalowej scenie wykonawcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Nagroda główna - puchar ufundowany przez posła na Sejm RP Przemysława Drabka, trafił do grupy teatralnej "Teatr i my" z Gminnego Ośrodka Kultury w Buczkowicach.

"Teatr i my" z Gminnego Ośrodka Kultury w Buczkowicach.

Nagrodę specjalną, w formie statuetki, ufundowaną przez Radę Seniorów Miasta Bielska-Białej, otrzymała pani Czesława Kora za kreację teatralną w widowisku kabaretowym "Romantycznie i erotycznie" grupy teatranej Panaceum.

Czesława Kora  - spektakl Romantycznie i erotycznie - grupa Panaceum

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz