Fotorelacja z koncertów, imprez plenerowych, wydarzeń oficjalnych, wydarzeń sportowych

Zamknij
18:57, 11.05.2026

11 maja w kościele Jezusa Chrystusa Odkupiciela Człowieka na osiedlu Karpackim odbył się koncert „Sympho Gospel”, inaugurujący 4. Międzynarodowy Festiwal Gospel.

Na scenie spotkali się soliści: Beata Bednarz, Gabriela Gąsior i Daniel Cebula-Orynicz, Bielski Chór Gospel działający przy MDK Olszówka oraz Orkiestra La Nostra Banda pod dyrekcją Jacka Obstarczyka

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Nowy ogród publiczny przy ulicy Skarżyńskiego już gotowy
zobacz fotorelację
Przesłuchania Preisner Scoring Competition
zobacz fotorelację
Koncert Lata z Radiem i TVP w Bielsku-Białej
zobacz fotorelację
Tęczowy Marsz Równości w Bielsku-Białej
zobacz fotorelację
Niedzielna Parada Nowoorleańska w Bielsku-Białej
zobacz fotorelację
Zadymka ruszyła z dworca i dotarła do Browarii Dziedzice
zobacz fotorelację
Gala Festiwalu Piosenek Bielsko-Bialskich Artystów
zobacz fotorelację
Amatorski Teatr Bez Granic wraca z nową premierą
zobacz fotorelację
Fotogaleria z otwarcia 6. Bielskiego Festiwalu Sztuk Wizualnych
zobacz fotorelację
Tak wyglądała wystawa „PRZE-BŁYSKI” – zobacz fotogalerię
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bielskirynek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz