Fotorelacja z koncertów, imprez plenerowych, wydarzeń oficjalnych, wydarzeń sportowych

Zamknij
01:01, 18.01.2026

O godzinie 19.30 w Cavatina Hall odbyła się uroczysta gala z okazji oficjalnego otwarcia obchodów Polskiej Stolicy Kultury 2026. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele władz miasta, minister kultury i dziedzictwa narodowego Marta Cienkowska, ambasador Norwegii Øystein Bø, sponsorzy, samorządowcy, dyrektorzy instytucji kultury oraz artyści zaangażowani w program kulturalny.

Ceremonię uświetnił wyjątkowy koncert orkiestry La Nostra Banda oraz solowy występ utalentowanego pianisty Mateusza Dubiela, którzy wspólnie stworzyli niezapomnianą oprawę muzyczną wieczoru.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Nowy ogród publiczny przy ulicy Skarżyńskiego już gotowy
zobacz fotorelację
Przesłuchania Preisner Scoring Competition
zobacz fotorelację
Koncert Lata z Radiem i TVP w Bielsku-Białej
zobacz fotorelację
Tęczowy Marsz Równości w Bielsku-Białej
zobacz fotorelację
Niedzielna Parada Nowoorleańska w Bielsku-Białej
zobacz fotorelację
Zadymka ruszyła z dworca i dotarła do Browarii Dziedzice
zobacz fotorelację
Gala Festiwalu Piosenek Bielsko-Bialskich Artystów
zobacz fotorelację
Amatorski Teatr Bez Granic wraca z nową premierą
zobacz fotorelację
Fotogaleria z otwarcia 6. Bielskiego Festiwalu Sztuk Wizualnych
zobacz fotorelację
Tak wyglądała wystawa „PRZE-BŁYSKI” – zobacz fotogalerię
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bielskirynek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz