Zamknij
14:46, 01.01.2022

Bielszczanie powitali Nowy Rok na placu Ratuszowym. Od godziny 20.00 do 2.00 nad ranem trwały koncerty. Publiczności nie przepłoszyły pojawiające się od czasu do czasu krople deszczu. 

Gromadzącą się na placu publiczność powitała formacja Pearl Band wzmocniona głosami Agnieszki Dembińskiej i Zbigniewa Kruczka. Wspólnie wykonali covery największych, znanych przebojów. Radosnej atmosfery wieczoru nie zespsuł kilkunastominutowy brak zasilania, z którym doskonale poradził sobie wokalista Pociąg Rock'n'Roll, inicjując koncert bez prądu.

Kolejna grupa - Cumbancheros - znana już bielszczanom z letnich koncertów, rozgrzała publikę gorącymi latynoskimi rytmami. Nikogo nie zniechęciły pierwsze krople deszczu, który od czasu do czasu pojawiał się nad placem Ratuszowym. 

Przed godziną 23.00 oba sektory przed sceną wypełniły się szczelnie, a to oznaczało tylko jedno - czas na wyczekiwaną gwiazdę sylwestrowej zabawy. Zespół Enej dotarł do Bielska-Białej prosto z koncertu w Chorzowie. 

Przed północą, prowadzący wieczór Piotr "Pepe" Szczutowski, zapowiedział pojawienie się pary prezydenckiej. Jarosław Klimaszewski wraz z małżonką wspólnie z mieszkańcami powitali Nowy Rok.

Już w 2022 r. zagrali dla nas uczestnicy MARCIN SZATAN PROJECT (NatKa Polka of the Djangos, Kasia Malenda, Jovi  Foxy Lady i Maciej Kamer Szymonowicz).

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (1)

TadekTadek

0 0

Było fajnie, chociaż dziwnie wyglądały tłumy za barierkami. Większość widocznie wolała "konsumować". 13:24, 02.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz