Fotorelacja z koncertów, imprez plenerowych, wydarzeń oficjalnych, wydarzeń sportowych

Zamknij
08:31, 13.09.2025

Bielsko-Biała: Rocznica Muzeum Tanga z koncertem „Tango Emigrante”

W dawnej sali Patria w Bielsku-Białej odbyły się obchody rocznicy Muzeum Tanga. Wydarzenie uświetnił koncert „Tango Emigrante” z udziałem Barbary Grabinski (Buenos Aires) i bandoneonisty Wiesława Prządki. Na scenie i parkiecie wystąpili tancerze Vitalina i Michał Shevchenko oraz inne pary związane ze sztuką tanga.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Koncert Lata z Radiem i TVP w Bielsku-Białej
zobacz fotorelację
Tęczowy Marsz Równości w Bielsku-Białej
zobacz fotorelację
Niedzielna Parada Nowoorleańska w Bielsku-Białej
zobacz fotorelację
Zadymka ruszyła z dworca i dotarła do Browarii Dziedzice
zobacz fotorelację
Gala Festiwalu Piosenek Bielsko-Bialskich Artystów
zobacz fotorelację
Amatorski Teatr Bez Granic wraca z nową premierą
zobacz fotorelację
Fotogaleria z otwarcia 6. Bielskiego Festiwalu Sztuk Wizualnych
zobacz fotorelację
Tak wyglądała wystawa „PRZE-BŁYSKI” – zobacz fotogalerię
zobacz fotorelację
6. Rowerowy Puchar Reksia pod Dębowcem
zobacz fotorelację
Orkiestry dęte na ulicach Bielska-Białej
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bielskirynek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz