Zamknij
12:02, 20.05.2022

19 maja w bielskiej kubiszówce odbyły się uroczyste obchody 10-lecia Akademii Seniora. 

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele władz miasta w osobie Prezydenta Jarosława Klimaszewskiego i Naczelnika Wydziału Kultury i Promocji Przemysława Smyczka. Obecny był także poseł na sejm RP Przemysław Drabek, posłanka Małgorzata Pępek oraz dyrektor Miejskiego Domu Kultury, Zbigniew Hendzel i dyrektora Książnicy Beskidzkiej, Katarzyna Ruchała. Wśród gości znalazła się także przewodnicząca bielskiej Rady Seniorów, Elżbieta Rosińska.

Przewodnicząca Zarządu Stowarzyszenie Akademia Seniora, pani Lilianna Zarębińska przyjęła z rąk zaproszonych gości bukiety kwiatów i słowa uznania z okazji obchodzonej rocznicy. 

W części artystycznej, na scenie zaprezentowały się grupy artystyczne działające w ramach Akademii. Zobaczyliśmy porywające i energetyczne tańce w wykonaniu zespołu "AS+" pod kierownictwem instruktorki Elżbiety Barwickiej-Pichety. Pojawili się także w humorystycznych scenach aktorzy grupy teatralnej Panaceum. Zaś w wykonaniu grupy wokalnej "Spiewać każdy może" usłyszeliśmy między innymi hymn Akademii.

Gwiazdą wieczoru było bielskie trio The ThreeX.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz