Kamil Herzyk z Just Team będzie reprezentował Polskę

12:16, 09.08.2021 materiał prasowy Aktualizacja: 13:27, 09.08.2021
Skomentuj Kamil Herzyk, fot. Just Team Bielsko-Biała Kamil Herzyk, fot. Just Team Bielsko-Biała
reo

Kamil Herzyk z klubu Just Team Bielsko-Biała został wicemistrzem Polski w biegu na 1.500 m (3:57.32) podczas 53. PZLA Mistrzostwa Polski U18 we Włocławku.

Świeżo upieczony wicemistrz Polski w biegu na 1.500 m - Kamil Herzyk został powołany do reprezentacji Polski na lekkoatletyczny mecz Polska-Czechy-Słowacja-Węgry w kategorii U18, który odbędzie się 14 sierpnia w Brnie. Gratulujemy powołania do reprezentacji Polski i życzymy całej ekipie udanych startów.

W tych samych zawodach, w biegu na 100 m przez płotki wystąpiła jego koleżanka klubowa Wiktoria Mojżyszek, która z czasem 15.23 zajęła 19. miejsce.