Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Elektryk Samochodowy (Mercedes Benz)

Data dodania: 2024-08-07 17:49:39 ID: 1564

691 Pokaż numer [email protected]

Motoryzacja to Twoja pasja? Chcesz pracować w nowoczesnym środowisku i otworzyć przed sobą atrakcyjne ścieżki rozwoju zawodowego? Stań się częścią zespołu Sobiesław Zasada Automotive, w którym to Ty usiądziesz za kierownicą na drodze ku satysfakcjonującej karierze.

Elektryk Samochodowy
(Miejsce pracy: Bielsko-Biała)

Jakie będą Twoje zadania?
• Obsługa, naprawa bieżąca i diagnozowanie samochodów osobowych i dostawczych marki Mercedes- Benz
• Wykonywanie samodzielnych napraw elektrycznych w oparciu o technologię producenta
• Sporządzenie dokumentacji technicznej zlecenia naprawy zgodnie z procesem serwisowym
• Współpraca z doradcami serwisowymi oraz mistrzem serwisu
• Utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska (urządzenia i narzędzia)

Czego oczekujemy?
• Wykształcenia kierunkowego - branża motoryzacyjna
• Minimum 2-letniego doświadczenia jako elektryk samochodowy
• Preferowane doświadczenie z autoryzowanych warsztatów
• Samodzielnej obsługi programów diagnostycznych
• Dokładności i sumienności w wykonywaniu obowiązków
• Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
• Mile widziane doświadczenie z marką Mercedes-Benz
• Mile widziane uprawnienia SEP E i SEP D
• Czynnego prawo jazdy kat. B

Jako pracodawca oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę
• System szkoleń, programy rozwojowe, dostęp do platformy e-learningowej (j. angielski i j. niemiecki)
• Program Rekomendacji Pracowników
• Spotkania okolicznościowe oraz integracyjne
• Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
• Kartę Multisport
• Konkursy pracownicze, upominki okolicznościowe, nagrody jubileuszowe
• Niezbędne oraz dodatkowe narzędzia pracy
• Atrakcyjny system wynagrodzeń

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Sobiesław Zasada Automotive Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.j. z siedzibą w Krakowie przy ul. Armii Krajowej 19. Dane będą przetwarzane wyłączenie zgodnie z celami wykazanymi w momencie ich zbierania oraz przetwarzane do czasu odwołania zgody lub ustania wymogu prawnego.