Zamknij

Kasjer - sprzedawca w sklepie monopolowym

Nr oferty: StPr/24/0698Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Obsługa lottomatu, sprzedaż produktów Totalizatora Sportowego, aktywna sprzedaż produktów alkoholowych i bezalkoholowych, doradztwo klientom, wykładanie towaru, przyjmowanie dostaw, inwentaryzacja. Praca w ramach umowy zlecenie, w wymiarze minimum 160 godzin miesięcznie, w godzinach pomiędzy 10.00 a 23.00, od poniedziałku do niedzieli według potrzeb. Proponowane wynagrodzenie 27,70 zł na godzinę.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 26.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wykształcenie nie jest wymagane. Konieczne doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość technik sprzedaży, znajomość produktów alkoholowych, umiejętność obsługi kasy, kolektora Totalizatora Sportowego, komputera z Internetem. Niezbędne posiadanie umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych, podstawowa znajomość języka polskiego. Mile widziana znajomość języka rosyjskiego.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Partyzantów 55, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Pracownik PUP
    Numer telefonu: 33 496 51 91 (58)
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Skierowanie z PUP
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz czystość na stoisku piekarniczym. Praca od pn. do so. w godz.: 8.00-21.00 w Bielsku-Białej. Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia.
    StPr/24/0750
    data rozpoczęcia pracy od 07.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    Holowanie niesprawnych autobusów oraz usuwanie drobnych usterek w autobusach jeżdżących na linii. Praca w systemie trzyzmianowym w godz.6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00 od pon. do nd. Umowa o pracę na okres próbny 3-m-cy z możliwością przedłużenia.
    StPr/24/0748
    wynagrodzenie od od 4 716 PLN

    Wykonywanie zleconych napraw blacharskich. Praca w systemie trzyzmianowym w godz. 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00, od pon. do nd. Umowa na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia.
    StPr/24/0747
    wynagrodzenie od od 4 620 PLN

    Utrzymywanie i rozbudowa infrastruktury instalacji oraz urządzeń elektrycznych, przeprowadzanie przeglądów maszyn i elektronarzędzi oraz wykonywanie prac instalacyjno-budowlanych w zakresie wyminy i montażu okablowania a także wymiana źródeł światła wraz z konserwacją opraw i instalacji oświetleniowych. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia. System dwuzmianowy w godz.: 6.00-14.00-14.00-22.00 od pn. do pt.
    StPr/24/0746
    wynagrodzenie od od 4 400 PLN

    Świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego. Umowa o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia. System dwuzmainowy w godz.: 4.00-24.00 w równoważnym systemie od pn. do nd.
    StPr/24/0745
    wynagrodzenie od od 4 740 PLN

    Praca opiekuńczo-wychowawcza w placówce opiekuńczo-wychowawczej- całodobowej. Zapewnienie opieki wychowankom, pomoc w nauce i innych czynościach życia codziennego. Organizacja czasu wolnego i zajęć sportowych. Kontakty z opiekunami prawnymi i organizacjami zajmującymi się wsparciem i pomocą rodzinie. Umowa o pracę na czas określony, w równoważnym systemie czasu pracy od pn. do nd. w godz.: 6.00-6.00 wg grafiku.
    StPr/24/0753
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
    wynagrodzenie od od 4 700 PLN

    Utrzymanie zieleni miejskiej Umowa o pracę na czas określony, system jednozmianowy w godz.: 7.00-15.00 od pn. do pt. Oferta pracy skierowana do osób zarejestrowanych jako osoby bezrobotne R.P
    StPr/24/0754
    data rozpoczęcia pracy od 06.05.2024

    Opiekun w ośrodku pomocy społecznej Świadczenie usług opiekuńczych na rzecz osób starszych, chorych, niepełnosprawnych, polegających na: - pomocy w zaspokojaniu codziennych potrzeb życiowych, - podstawowej opiece higienicznej, - zalecanej przez lekarza pielęgnacji, - zapewnieniu kontaktów z otoczeniem osobom obłożnie i przewlekle chorym, niesamodzielnym. Praca na terenie Bielska-Białej od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00. Umowa o pracę na czas określony do 31.05.2024 r.
    StPr/24/0741
    data rozpoczęcia pracy od 02.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 290 do 4 390 PLN

    WYKONYWANIE WSZELKICH PRAC ZWIĄZANYCH Z OBSŁUGĄ MASZYN ZGODNIE Z TECHNOLOGIĄ I WYTYCZNYMI. Praca w system trzyzmianowym w godz. 5.45-13.45, 13.45-21.45, 21.45-5.45 od pn. do pt. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia.
    StPr/24/0733
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Przyrządzanie i wydawanie pizzy z gotowych półproduktów (bez wyrabiania ciasta i bez obsługi kasy fiskalnej), obsługa pieca, utrzymanie czystości na stanowisku pracy. Praca w równoważnym systemie czasu pracy, w godz. 8.00-20.00, od poniedziałku do soboty i w niedziele handlowe, w lokalu gastronomicznym Mia Pizza na terenie C. H. SARNI STOK.
    StPr/24/0737
    data rozpoczęcia pracy od 01.05.2024