Zamknij

Czy pojedziemy na Przegibek autobusem linii nr 11?

17:05, 16.07.2021 | materiał prasowy
Skomentuj Czy dojedziemy autobusem na Przełęcz Przegibek?
REKLAMA

Przełęcz Przegibek - miejsce wypadowe do dalszej wędrówki w stronę Magurki Wilkowickiej dostępne jest jedynie dla zmotoryzowanych lub zaprawionych w wędrówkach piechurów. Osoby starsze i nie zmotoryzowane nie mają szans, aby się tam dostać.

Rozwiązanie tej kwestii znalazł bielski radny Tomasz Wawak, który zaproponował aby chociaż w sezonie letnim i bardziej turystycznym czyli kwiecień-wrzesień, przedłużyć kurs autobusu linii nr 11 aż do przełęczy. W swojej interpelacji poszedł nawet dalej - zaproponował aby wybrane kursy "jedenastki" wiodły aż do Międzybrodzia Bialskiego. Kierunek ten jest wprawdzie obsługiwany przez Komunikację Beskidzką, ale trasa wiedzie aż przez Kozy, Bujaków, Kobiernice i Porąbkę, natomiast droga przez Przełęcz Przegibek byłaby znacznie krótsza.

Czy pomysł radnego znajdzie akceptację władz miasta zobaczymy już za niecałe dwa tygodnie, gdyż tyle wynosi ustawowy czas odpowiedzi na zapytania radnych.

(materiał prasowy)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

BeataBeata

0 0

Ja chętnie skorzystałabym z podwózki. Nigdy nie byłam w tych rejonach a iść 2 godziny po asfalcie nie bardzo mi się uśmiecha. 20:25, 16.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%