Otwarte klatki - projekcja filmu

23 listopada o godz. 19:00 w klubie Grawitacja na ul. Wzgórze 3/5 odbędzie się projekcja filmu "Klatki", ilustrującego realia przemysłu futrzarskiego w Polsce. Film "Klatki" to historia grupy aktywistów organizacji Otwarte Klatki i ich walki o ujawnienie prawdy skrywanej przez hodowców lisów i norek

Pod osłoną nocy odkrywają i dokumentują cierpienie milionów ofiar zabijanych w imię mody za murami ferm futrzarskich. Wkrótce sami przekonają się, do czego przedstawiciele tej branży są w stanie się posunąć, by chronić swoje tajemnice. Film wyświetlany jest w języku angielskim z polskimi napisami. Podczas projekcji opowiemy o szansie wprowadzenia w Polsce zakazu hodowli zwierząt na futro i naszej obecnej kampanii #CzasNaZakaz.

Projekt nowelizacji Ustawy o Ochronie Zwierząt, zakładający również zakaz hodowli zwierząt na futro, jest obecnie przedmiotem debaty polityków różnych partii. Jarosław Kaczyński jest jedynym z reprezentantów PiS wspierających zakończenie cierpienia zwierząt futerkowych. Przyjdźcie na pokaz filmu, dowiedzcie się więcej! Wesprzyjcie kampanię #CzasNaZakaz i pomóżcie wprowadzić w Polsce zakaz hodowli zwierząt!

Dodatkowe informacje

  • Miejsce: Klub Grawitacja - Wzgórze 3/5
  • Początek wydarzenia: 2017-11-23
  • Godziny: 19.00
  • Wstęp: wolny
Czytany 253 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 20 listopad 2017 07:52
Redakcja

Autor

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…