Mariusz Kędzierski – jeden z najpopularniejszych rysowników w Polsce i na świecie. Maluje hiperrealistyczne portrety ludzkich twarzy, a ostatnio pracuje nad wydaniem autobiografii. Zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących jego twórczości.

„Koloodporni Bielsko-Biała” – drużyna amp futbolowa złożona z zawodników po amputacjach kończyn górnych i dolnych. Jak mówią, ich głównym celem jest aktywizacja sportowa osób z niepełnosprawnością. Ich największe marzenie to zbudowanie profesjonalnego klubu sportowego, który będzie mógł zagrać o Mistrzostwo Polski w swojej kategorii. Patrick „Kowal” Kowalski to jeden z najmłodszych stażem zawodników “Kuloodpornych”. Rozmawiamy o jego motywacji wstąpienia w szeregi drużyny oraz życiu po wypadku.

Prezentuję ostatni z cyklu wywiad w ramach akcji "Silni mimo przeszkód". Tym razem przedstawiam sylwetkę zawodnika „Kuloodpornych” Sławomira Krupy. Jednego z zawodników „Kuloodpornych”. Bardzo szczerze rozmawiamy o jego motywacji wstąpienia w szeregi drużyny, o samym wypadku oraz o życiu po wypadku.

„Koloodporni Bielsko-Biała” – drużyna amp futbolowa złożona z zawodników po amputacjach kończyn górnych i dolnych. Jak mówią, głównym celem jest aktywizacja sportowa osób z niepełnosprawnością. Ich największe marzenie to zbudowanie profesjonalnego klubu sportowego, który będzie mógł zagrać o Mistrzostwo Polski w swojej kategorii. Oto pierwsza rozmów z Markiem Bagińskim, który zdecydował się opowiedzieć swoją historię.

„Kuloodporni” jedna z pięciu w Polsce drużyna, złożona z piłkarzy po amputacjach. Są zdeterminowani, nastawieni na cel oraz sukces. Nie chcą być postrzegani przez pryzmat swojej niepełnosprawności. Z Danielem Kawką założycielem fundacji oraz drużyny w Bielsku-Białej rozmawiam o ich planach, piłce nożnej, treningach oraz ambicjach. Zapraszam na rozmowę.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…