Klub Sportowy LIVE - trenuj wśród najlepszych

Stowarzyszenie nasze specjalizuje się w narciarstwie alpejskim już od trzydziestu lat! Zawodnicy KS LIVE reprezentowali kraj na Mistrzostwach Świata Juniorów, Uniwersjadach, zawodach Pucharu Świata i Europy.

 DSC4218obrobione 7E8A6828

Budujemy swoją siłę poprzez szkolenie dzieci i młodzieży. Klubowicze startują w zawodach Polskiego Związku Narciarskiego: Puchar Polski, Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Mistrzostwa Polski Młodzików. Przynosi to konkretne rezultaty. W Lidze Śląskiej 2017/2018 w narciarstwie alpejskim zajęliśmy drużynowo drugie miejsce.

Nasza profesjonalna kadra trenerska nie boi się wyzwań. Dlatego dobrze sprawdzamy się także w specjalistycznym szkoleniu zawodników w kategorii juniorów. Jesteśmy również organizatorem największych zawodów narciarskich dla dzieci i młodzieży- Pucharu Reksia (www.pucharreksia.pl). W roku 2019 odbędzie się już ósma edycja tej fantastycznej imprezy.

Klub realizuje również zadania dotyczące rekreacji. Prowadzi zadanie nauczania narciarstwa zjazdowego wśród przedszkolaków. W latach 2016-2018 zrealizowaliśmy z powodzeniem Program Ministerstwa Sportu „KLUB”. Projekt nasz został wyróżniony i był w ramówce filmu Be Active Sport. Jeśli jesteś aktywny i interesujesz się Narciarstwem to KS LIVE jest miejscem dla Twojego dziecka.

www.klubsportowylive.pl

Czytany 78 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 10 maj 2018 07:09
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…