Z Per Arte - poprzez sztukę

W każdej polskiej gminie w ciągu roku odbywa się przynajmniej jedna impreza plenerowa. Wiele samorządów ma ambicje żeby w ten sposób przynajmniej powitać i pożegnać lato. Od kilku lat zapotrzebowanie na usługi wynajmu nagłośnienia, organizacji imprez jest co raz większe. Oczywistym zatem staje się stwierdzenie, że pojawienie się spółdzielni socjalnej PER ARTE na rynku jest odpowiedzią na jego potrzeby.

 

przod wiz

Per Arte powstała w 2017 roku, pomysł na jej założenie zrodził się z pasji do muzyki i koncertów, z potrzeby oferowania widzom doskonałego widowiska o wysokich walorach artystycznych. Spółdzielnię socjalną PER ARTE tworzą muzycy i realizatorzy dźwięku oraz osoby zaangażowane od wielu lat w organizację wydarzeń o charakterze kulturalnym, rozrywkowym oraz integracyjnym na terenie Powiatu Bielskiego, Cieszyńskiego i Żywieckiego.

Oferuje usługi w zakresie wynajmu nagłośniania i oświetlenia, obsługi technicznej wydarzeń i wydarzeń artystycznych, organizacji oraz obsługi koncertów, nagrań muzycznych oraz szeroko pojętej działalności w zakresie popularyzacji kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

PER ARTE jest grupą pasjonatów, którzy dzięki profesjonalnemu doradztwu i ogromnemu wsparciu ze strony Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej mieli możliwość rozpoczęcia własnej działalności i decydowaniu o kierunku własnego rozwoju zawodowego. Per Arte dzięki pozyskanym środkom zakupiło aktywny system nagłośnieniowy serii ETX firmy Elektro-Voice. Firma Electro-Voice, to jedna z najbardziej znanych marek producentów systemów nagłośnieniowych na świecie. PER ARTE zakupiło również monitory odsłuchowe, a wszystko to uzupełniają konsolety cyfrowe, mikrofony bezprzewodowe oraz kompletne okablowanie. Dodatkowo, oprócz wyżej wymienionego sprzętu nagłośnieniowego, Per Arte dysponuje dodatkowymi konsoletami, stageboxami, iPadem, komputerami, mikrofonami przewodowymi, dynamicznymi (instrumentalnymi) i pojemnościowymi, spliterami oraz insertami i efektami, które spełniają oczekiwania i tzw. ridery techniczne wykonawców.

Per Arte wykonuje usługi własną pracą członków spółdzielni, którzy są profesjonalnymi realizatorami. Współpracują na bieżąco z wieloma artystami z Polski i zza granicy. Po przez doświadczenie zdobyte na rynku muzycznym, rozumieją potrzeby klientów i starają się wychodzić im naprzeciw tak, aby organizatorzy i wykonawcy występujący na scenie czuli wsparcie ze strony PER ARTE, a nie widzieli w niech tylko techników.

Choć działalność Spółdzielni PER ARTE rozpoczęła się w czerwcu b.r., to zrealizowała ona już wiele imprez i nie tylko plenerowych, ale i tych mniejszych, firmowych, klubowych oraz okolicznościowych, zleconych od osób prywatnych. PER ARTE zapewniała ostatnio nagłośnienie na m.in.: XII Święcie Baraniny, na Dniach Miasta Ustronia, na rockowym, plenerowym festiwalu odbywającym się na śląsku p.t. „Niech Cisza Milczy” koło Gliwic. Organizowała koncerty w Klubie RudeBoy w Bielsku-Białej oraz imprezę okolicznościową z DJ-em.

Spółdzielnia świadczy swoje usługi w każdych warunkach i to dosłownie. Naszym najnowszym zleceniem będzie koncert na „wysokości” 851 n.p.m. jak np.: w ostatni weekend wakacji na Międzynarodowej Nocy Zbójników organizowanej przez KL Czantoria. Pragniemy zachęcić do kontaktu z PER ARTE i zapraszamy na stronę www.perarte.pl, profil na facebooku oraz wydarzenia opatrzone logiem Per Arte.

Czytany 343 razy Ostatnio zmieniany środa, 06 wrzesień 2017 09:12
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…