#trzymajbilet

By kwiecień 18, 2020 2930
#trzymajbilet fot. BCK

Bielskie Centrum Kultury zmuszone zostało do odwołania kilku marcowych i kwietniowych imprez. Część z nich udało się przenieść na nowy termin. Z powodu zamknięcia granic odwołany został całkowicie tegoroczny Festiwal SACRUM in Musica. Nie było możliwości przesunięcia go na inny termin.

Wszystkie informacje związane z koncertami i spektaklami podawane są na stronie internetowej Bielskiego Centrum Kultury oraz FB. Tam też można znaleźć informacje dotyczące możliwości zwrotu zakupionych billetów na imprezy odwołane.  A oto apel dyrektora Centrum - Jerzego Pieszki:

Jeśli nie odpowiada Państwu nowy termin koncertu, w każdej chwili można wystąpić o zwrot pieniędzy. Wszelkie informacje i dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie. Wierzymy jednak że wkrótce, po wygaśnięciu epidemii, nasza działalność zostanie wznowiona. Apelujemy o solidarność i wsparcie - z nami, z artystami, z kulturą. Prosimy, nie zwracajcie Państwo biletów, dając tym samym wyraz optymizmu i nadziei. Jeżeli sytuacja pozwala, kupcie bilet na letnie, jesienne lub przyszłoroczne koncerty. Życzymy dużo zdrowia. Na razie zostańmy w domu, by wkrótce wrócić do sal koncertowych, słuchając muzyki, która jak mówił Jimmy Page z Led Zeppelin jest najlepszym sposobem do poruszenia serc ludzi na całym świecie.

Dodatkowe informacje

  • źródło: undefined
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany sobota, 18 kwiecień 2020 16:18
reklama
reklama