Tańcz mnie po miłości kres - koncert zaduszkowy

listopad 04, 2019 3083

10 listopada o godz. 18.00 w bielskim klubie Metrum odbędzie się coroczny Koncert Zaduszkowy Bielskiej Piwnicy Artystycznej im. M. Koterbskiej z repertuarem Tych, co odeszli.

Widowisko "Tańcz mnie po miłości kres" to klasyka polskiej piosenki, takich twórców, jak m. in. Agnieszka Osiecka, Wanda Warska, Jeremi Przybora, Wojciech Młynarski, Jonasz Kofta, Marek Grechuta, Czesław Niemen, Jan Kobuszewski w wykonaniu młodych artystów - aktorów i wokalistów, studentów szkół artystycznych, laureatów konkursów piosenki, stypendystów BPA oraz gości, którzy tego dnia zjadą do Metrum z całej Polski. "W żółtych płomieniach liści", "Wspomnienie", "Tango Anawa", "Pamiętasz była jesień", "Samba przed rozstaniem", "Nie opuszczaj mnie" to niektóre z wybitnych utworów, które wybrzmią tego wieczora, zabierając widzów w świat wspomnień, pamięci o Tych, co po drugiej stronie. Pełen nostalgii, jesienny repertuar w aranżacjach muzycznych Pawła Fabrowicza.
Patronat artystyczny nad Koncertem objęła Maria Koterbska oraz Fundacja Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej i Fundacja Fik im. Ireny Kwiatkowskiej.
W programie Koncertu znajdzie się też Pokaz Mody kolekcji jesienno-zimowej firm Kaya by Karo oraz Mabibi.
Scenariusz i reżyseria - Agnieszka Szulakowska-Bednarczyk
Opracowanie muzyczne i akompaniament - Paweł Fabrowicz, Monika Krajniewska
Rezerwacja miejsc - 534 621 499

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 04 listopad 2019 16:41
reklama
reklama