Spektakl on-line bielskiej Banialuki

Na koniec cyklu spotkań z literaturą romantyzmu Banialuka po raz pierwszy przedstawi swój spektakl on-line. Będą to Ballady i Romanse Adama Mickiewicza.

Drodzy maturzyści oraz widzowie Teatru Lalek Banialuka, już dziś zapraszamy na wyjątkowy spektakl naszego teatru! Niech wasze domowe fotele choć na chwilę staną się namiastką Banialukowej widowni. Choć to inny rodzaj magii, to jednak postanowiliśmy po raz pierwszy w historii naszych teatralnych spotkań z widzem uwolnić z archiwum teatru przedstawienie i dać mu drugie życie w świecie wirtualnym. Okazja jest ku temu wyjątkowa, ponieważ kończymy kolejny cykl naszych spotkań z programem Banialuka. Lektury do matury i żegnamy się z wybitną twórczością Adama Mickiewicza. Niech spektakl Ballady i romanse wypełni lukę tym wszystkim maturzystom, którzy nie mogli zawitać w mury naszego teatru – zachęca Katarzyna Dendys-Kosecka z Banialuki.

Ballady i romanse w inscenizacji Pawła Aignera to zaskakujące i wielobarwne widowisko, które ukazuje jedno z najważniejszych dzieł literatury polskiej z niemałym dystansem i poczuciem humoru.
Spektakl będzie dostępny na kanale You Tube Banialuki oraz na profilu FB. Link do spektaklu będzie aktywny od 5 maja od godz. 19.00 przez 48 godzin. Powtórka wspólnego oglądania przedstawienia 9 maja o godz. 19.00. Będzie to bonus dla wszystkich, którzy chcieli, a nie zdążyli do teatru na czas.

https://www.banialuka.pl/

https://www.facebook.com/Teatr.Lalek.Banialuka

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany piątek, 01 maj 2020 09:13
reklama
reklama