SENIOR BB - nowy dodatek tematyczny Bielskiego Rynku

By wrzesień 05, 2019 3050

Drodzy czytelnicy. Z przyjemnością informujemy iż od wrześniowego numeru naszego miesięcznika, uruchamiamy nowy dodatek tematyczny SENIOR BB. Jak sama nazwa wskazuje, będzie on skierowany do określonej grupy wiekowej, aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie, aby przeczytali go wszyscy. Będziemy poruszać w nim tematy ważne, mniej ważne i całkiem rozrywkowe. Mamy nadzieję, iż nasz dodatek szybko rozrośnie się na tyle, aby SENIOR BB stał się samodzielnym wydawnictwem.

Mamy nadzieję, iż poruszana w nim tematyka okaże się interesująca i sprawi, że chętnie będziecie sięgać po naszą gazetę. Chcemy także, abyście to Wy Seniorzy stali się współautorami naszych publikacji, dlatego zachęcamy tych, którzy mają czas i lubią pisać (i nieźle im to wychodzi), pasjonują się poezją, fotografią, historią itp. aby dołączyli do naszego zespołu. Oddajemy do Waszej dyspozycji medium o wyrobionej marce
i zasięgu ogólnopowiatowym. Oferujemy współpracę w oparciu o wolontariat. Jeżeli nie czujesz literackiej i dziennikarskiej weny możesz także napisać do nas, O czym chciałbyś przeczytać w naszym dodatku i o czym warto pisać. Na wasze propozycje czekamy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeżeli znacie w Bielsku-Białej i okolicy miejsca przyjazne seniorom - napiszcie nam o nich. 

 

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Ostatnio zmieniany środa, 11 wrzesień 2019 15:37

Artykuły powiązane

reklama
reklama