Dzień Dziecka - Jest Super!!!

"Dzień Dziecka - jest Super!!!" to impreza plenerowa, na którą zaprasza główny organizator -  Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej. 1 czerwca w Parku Słowackiego przy Bielskim Centrum Kultury, na milusińskich i ich rodziców, dziadków i opiekunów czeka moc atrakcji i niespodzianek. Jak zapewniają organizatorzy jest to pierwsza impreza tego typu, zrobiona z takim rozmachem.

 

Wydarzenie będzie miało charakter ogólnodostępny, rodzinny, a więc w pierwszym rzędzie otwarty na dzieci wraz z ich bliskimi: rodzicami, dziadkami.

Zapraszamy wszystkie dzieci na znakomitą zabawę, a ponieważ chcemy, aby ten dzień pozostał na długo w pamięci uczestników wydarzenia, przygotowaliśmy z myślą o nich szereg atrakcji.
Zgodnie z ich oczekiwaniami nie zabraknie fantastycznej atmosfery, konkursów i niespodzianek. Na scenie odbywać się będą efektowne koncerty i pokazy. Zaproponujemy gry edukacyjno-sportowe i logiczne, uruchomimy wioskę indiańską, a całość uzupełni bogaty program bezpłatnych warsztatów plastycznych, technicznych, ceramicznych itp.
Przewidziano również praktyczne ćwiczenia robienia dużych baniek mydlanych i… warsztaty czekoladowe. Dla najmłodszych, spragnionych aktywnej ruchowej zabawy, zaplanowaliśmy też tzw. dmuchańce, malowanie buziek oraz wiele innych niespodzianek przygotowanych specjalnie z okazji Dnia Dziecka.

Bielski Rynek jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 06 maj 2019 20:30
reklama
reklama